ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

5 найпоширеніших несправностей двигуна.

5 найпоширеніших несправностей двигуна.

     При цьому пам'ятай, що з метою захисту мотора не варто намагатися завести машину більше трьох разів. Кожна спроба не повинна тривати більше 15 секунд. В іншому випадку ти ризикуєш спалити котушку запалювання.

     1. закінчилося паливо

     Сама елементарна проблема виявляється найпопулярнішою. Дивно, але навіть досвідчені водії, які наїздили не одну тисячу кілометрів, часто забувають заправляти машину, а вранці дивується, чому вона заглохла. Перш ніж панікувати, перевір рівень палива в бензобаку.

     2. Корозія на клемах акумуляторів також є поширеною проблемою. Більшість водіїв звикли дивитися під капот, тільки коли міняють масло, через це і виходить проста і неприємна ситуація. Відкрий капот і перевір клеми, попередньо не забудь відключити масу!

     3. Якщо з клемами все в порядку, то саме час узяти в руки вольтметр, який, ймовірно, припадає пилом в бардачку. З його допомогою перевір напругу батареї, адже вона цілком могла розрядитися. До речі, друга за "популярністю" проблема, після порожнього бака.

     4. Все той же вольтметр допоможе тобі визначити наявність напруги в котушці харчування запалювання. Якщо напруга в котушці є, то давай продовжимо шукати причину несправності.

     5. Наступним етапом є перевірка свічок запалювання. Якщо потрібно, використовуй свічковий ключ, щоб безпечно витягти свічки. Свічка могла засмолити або підгоріти, так що ретельно оглянь свічку, і якщо немає тріщин або сильного нагару, став свічку назад.

     Якщо у тебе машина з інжекторним двигуном, і жоден із способів не допоміг, значить, потрібно їхати в сервіс. Якщо автомобіль з карбюратором, то можеш наостанок повозитися з сполучними шлангами і жиклерами.

     Джерело: http://man.tochka.net/

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!