ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

За яким принципом варто вибирати щітки склоочисника

За яким принципом варто вибирати щітки склоочисника

  

   Вимоги до склоочиснику прості і їх небагато:
- Щітка повинна очищати вітрове скло не залишаючи після себе брудних розлучень;
- При русі щітка не повинна стрибати по склу та залишати після себе брудні ділянки ;
- Щітка не повинна дряпати скло , подряпане скло знижує огляд в темний час доби при роз'їзді із зустрічним транспортом , а також знижує термін експлуатації вітрового скла.
   І так , вибір щіток склоочисника зараз просто величезний і пошук цієї запчастини не відніме багато часу. Але купивши неякісний виріб ви незабаром побачите всі ті якості , які перераховані вище. Тому звертайте увагу на якість виконання виробу і на вживані матеріали . Якщо до складу гумки не входить силікон , то гумка швидко втратить еластичність від масел осідають на склі. Краще підійдуть гумки до складу яких входить силікон , вони більш стійкі до мастил . 100 % силіконові гумки поступаються тим , що пісок в'їдається в поверхню гумки і дряпає скло.
   Щіток два види каркасні і без каркасні , у каркасних щіток відстань між місцями кріплення гумового елемента повинні бути однаковими це забезпечить рівномірне зусилля притиску щітки до скла. Без каркасні щітки на багато дорожче каркасних і часто роблять свою роботу гірше своїх конкурентів , тому тут відіграє велику роль фірма виробник.
   Зверніть увагу на довжину щітки , встановивши нову щітку довше колишньої навіть на один дюйм , ви помітите велику різницю . Середній термін служби щітки склоочисника трьох років , а гумки один рік. Своєчасна заміна цієї маленької деталі продовжить термін служби вітрового скла !

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!