ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Як швидко і правильно охолодити автомобіль на спеці.

Як швидко і правильно охолодити автомобіль на спеці.

Найбільш відчутна спека для власників авто без кондиціонера і не самих «свіжих» машин. Хоча, в цілому, питання про те, як же їхати в розпеченій машині - рано чи пізно постає перед кожним водієм.

Отже, наведу приклад: автомобіль цілий день стоїть на сонці. Відповідно, якщо на вулиці + 30, то в салоні буде набагато спекотніше. Ви виходите з роботи, відкриваєте автомобіль, але сісти в нього не можете - дихати не можливо, а вода в пляшці, яку залишили в салоні, скоро закипить.

Що ж робити?

Незважаючи на первинне бажання включити кондиціонер «на повну», частково це буде невірно.

Фахівці радять поступати таким чином:

Відкрийте вікна і двері, зачекайте кілька хвилин і вже тільки потім сідайте в автомобіль. А ось кондиціонер якраз відразу включати не варто - від різкого перепаду температур скло може дати тріщину. Так, і вам після спеки на користь такої контраст не піде.

Після того, як гаряче повітря трохи вийде з салону - увімкніть кондиціонер і направте потік через центральні і бічні дефлектори (віконця, з яких дме повітря). Через пару хвилин повітря стане холодним - тоді переведіть вентилятор на малі обороти.

Не забувайте, що в умовах інтенсивного міського руху система кондиціонування «перенапружується» і навіть може стати причиною перегріву двигуна. Тому під час шляху поглядайте на шкалу охолоджуючої рідини - датчик на приладовій панелі не повинен перевищувати 100 градусів. Якщо стрілка наближається до червоної позначки, вимикайте кондиціонер.

Якщо вам потрібно швидко охолодити повітря всередині, поставте на кілька хвилин режим «тільки салон», але через 10-15 хвилин поверніть колишній режим. Інакше підвищиться вологість салону, і скла запотіють.

Є ще один чудовий спосіб охолодити повітря в салоні машини - скористатися сонцезахисними шторками. Вони знизять температуру всередині салону на 5-8 градусів. А ось що відображає екран краще розташовувати зовні машини, а не всередині, як це роблять більшість автолюбителів, тому що більша частина відбитого тепла залишається в салоні.

Ретельний контроль необхідний і за температурою охолоджувальної рідини і за температурою самого двигуна.

Слідкувати за повітряними фільтрами - вони можуть засмітитися пилом, тополиним пухом і ін., що спричинить збільшення витрати бензину і зменшення потужності двигуна.

Обов'язково возіть з собою воду для себе і додатково для свого автомобіля. Також не зайвою в багажнику буде і додаткова пляшка охолоджуючої рідини.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!