ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Як вибрати навігатор для автомобіля?

Як вибрати навігатор для автомобіля?

   Як вибрати навігатор для автомобіля: основні чинники
   1 . Діагональ екрану

   Якщо у тебе велика машина , краще вибрати навігатор з діагоналлю 7 дюймів (приблизно 18 см). Такі моделі представлені фірмами Explay , Mystery , Prology , Digma , Prestigio , Lexand і т.д. Великий екран навігатора - це перевага для великих автомобілів. За допомогою таких навігаторів можна з легкістю дістатися до потрібного місця або подивитися фільм в дорозі.

   Якщо у тебе машина невеликих розмірів , краще вибирати навігатор поменше , щоб не заважав і не загороджував половину лобового скла. Достатньо купити пристрій з діагоналлю 4,3 - 5,2 дюйма. Екран не особливо великий , але тобі більше і не потрібно .

  2 . якість зображення

   Теж не маловажний критерій , якщо ти не хочеш блукати не зрозумій де . Якість зображення прямо пов'язане з дозволом матриці . Чим більше дозвіл матриці , тим краще зображення . Картинка повинна бути чіткою , щоб можна було побачити все розвилки і вулички . Наприклад , для екрану 3,5 дюймів оптимальним варіантом буде дозвіл 320х240 , а для навігатора з діагоналлю 7 дюймів знадобиться не менше 480х800 .

  3 . Захист від відсвічування і відблисків

   Щоб у дорозі нічого не відсвічувало , екран навігатора повинен бути покритий захисною плівкою і мати датчик освітленості. Покриття буде охороняти пристрій від відблисків , а датчик регулювати яскравість залежно від освітлення.

   4 . Робота процесора

   Як і персональний комп'ютер , навігатор має процесор , який відповідає за швидкість і ефективність роботи. Віддавай перевагу більшій частоті процесора , щоб у зручний час твій навігатор тебе не підвів.

   5 . Оперативна пам'ять

   Для навігатора оперативна пам'ять відіграє велику роль. Чим більше оперативки , тим більше одночасно можна запустити різних додатків . Так , ти зможеш в дорозі і музику послухати і «супутник» . Якщо обсяг пам'ять всього 64 Мб , цього достатньо для запуску тільки однієї програми , а якщо ти обзавівся навігатором з оперативкою не менше 128 Мб , значить , можеш робити зі своїм пристроєм все що хочеш.

   Добре , якщо в навігаторі буде роз'єм для карт пам'яті. Адже багато пристроїв мають мало внутрішньої пам'яті , що істотно ускладнює життя автомобілісту. Карти та навігаційні системи забивають дуже багато місця. Шкода буде , якщо потрібна тобі карта не поміститься в навігатор і слота для карти пам'яті у нього не буде ...

   6 . додаткові функції

   Комусь додаткові функції в навігаторі потрібні, а комусь ні. До доп . функцій відносять бездротові інтерфейси , які потрібні для онлайн -сервісу. З їх допомогою ти зможеш в дорозі подивитися інформацію про пробці , отже , вчасно її об'їхати іншим шляхом.Для виходу в інтернет ти можеш скористатися модемом або мобільником (через Bluetooth ) , а також Wi - Fi або GPRS , якщо в навігаторі є слот для сім- карти. На такі пристрої ціна в рази дорожче , ніж на звичайні .

До додаткових функцій відноситься підтримка відтворення медіафайлів. Така функція буває корисною для тих , хто довго точить в пробці і нудьгує. Якщо ти хочеш через навігатор слухати радіо , тобі знадобиться FM- трансмітер . У деяких сучасних пристроях є вхід для підключення відеокамери , щоб дивитися в дзеркало заднього виду.

Вибір навігатора - це досить складне завдання. Одне ясно , всі вибирають такий пристрій, який їм по кишені.

А ті , кому по кишені все , набувають потужні і напхані всякими девайсами .

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!