ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Як самому визначити якість бензину

Як самому визначити якість бензину

    Всім відомо, що якість бензину на наших автозаправках не завжди відповідає нашим очікуванням. Та й державним стандартам воно теж не завжди відповідає. Безумовно, детальний аналіз якості бензину можна провести виключно в спеціалізованій лабораторії. Однак є кілька простих і ефективних способів визначити «палений» бензин, так би мовити в польових умовах.

  1. На запах бензину. Всім відомо як пахне бензин, тому може насторожити якийсь інший запах: запах скрапленого газу, сірководню, нафталіну.

  2. Можна перевірити на колір. По можливості, перелийте бензин в прозору ємність і зверніть увагу на колір (він повинен бути блідо-жовтий без домішок). Також можна перевірити якість автомобіля за допомогою марганцівки. Якщо при її добавці бензин зафарбувати в рожевий колір - це означає що є домішка води.

  3. Також перевірити якість бензину можна перевірити таким способом: капнути на руку бензин. Він буде неякісним, якщо розмажеться жирним плямою. Бензин буде якісним, якщо буде сушити шкіру.

  4. Досить змочити лист звичайного паперу в невеликій кількості бензину. Якщо трохи почекати або подути на лист, то бензин випарується. За кольором листа і визначається якість палива. Якщо папір залишилася білою, то все добре, а от якщо ви бачите зміна кольору, то краще поїхати на іншу заправку. Масну пляму - наявність гасу, крапля води - повна катастрофа.

  5. Щоб визначити, чи немає там непотрібних смол, знадобиться ще крапля бензину і скло. Підпалюємо бензин і дивимося на результат. Якщо після згоряння на склі залишилися білі кола, то все просто відмінно. Якщо кільця на склі вийшли жовтуватого або коричневого кольору, значить, в бензині є смоли, які можуть призвести до пошкодження двигуна або паливної системи. За тим же слідах, що залишилися після згоряння бензину на склі, можна розрізнити і наявність інших зайвих компонентів. Наприклад, залишилися невеликі крапельки, означають наявність у бензині дизельного палива або якогось масла.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!