ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Як правильно вибрати диски?

Як правильно вибрати диски?

Що необхідно знати при виборі дисків. Найважливіше і основне правило - як тільки ви зупинили свій вибір на диску, переконайтеся, що він підійде до вашої машини.
 
Якщо ви не знаєте, які розміри вам потрібні, проконсультуйтеся у менеджерів магазину. Справа в тому, що виробник автомашин може внести невеликі зміни в конструкцію підвіски і гальмівної системи. І вибраний диск просто не «сяде» на місце або стане зачіпати за елементи гальма.

Якщо у автомобіля не закінчився термін гарантійного обслуговування або він застрахований, а власник хоче поставити диски, не згадані в специфікаціях, то потрібно отримати консультацію у сервісі або страховій фірмі про збереження гарантій. Ряд великих фірм, що виробляють диски, мають сертифікати відповідності. Буває достатньо його пред'явлення для вирішення цього питання.
 У процесі використання коліс може знадобитися їх балансування. Через використання «дідівського» способу (скобочка і свинцеве грузило) пошкоджується лакове покриття, свинець вступає в хімічну реакцію з металом диска. Краще всього використовувати  самоклеючі важки. Розташування їх за спицями не зіпсує зовнішню картину.
 При покупці обновки зверніть увагу на комплектацію. Разом з дисками повинні бути болти для кріплення колеса. Вони довше стандартних. При установці потрібно бути уважним, щоб не пошкодити ними гальмівні колодки.
Зверніть увагу на хімічний склад. Більш дешеві, алюмінієві, менш схильні до корозії. Магнієві сплави, більш дорогі, повинні бути ретельно оброблені захисним покриттям.
 Бажаючі тиснути газ до упору повинні підбирати собі диски не тільки за смаком, але і за стилем водіння. Для них оптимальним варіантом будуть збірні вироби (з двох, трьох частин). Вони поєднують технології лиття і кування, і тому найбільш надійні.
 Зібрати покупку воєдино з покришкою і встановити на свою «ластівку» бажано в спеціалізованому сервісі, що відповідає за якість. Буде дуже прикро, якщо невмілі «майстри» пошкодять при монтажі новий диск.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!