ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

ЯК ПРАВИЛЬНО «ПЕРЕВЗУТИ» МАШИНУ.

ЯК ПРАВИЛЬНО «ПЕРЕВЗУТИ» МАШИНУ.

     Температура знизилася, а шиномонтажі помітно переповнилися. Якщо ви не "перевзули" своє авто, то варто довірити цю справу професіоналам. Правильно вибрати шини можна, маючи достатню кількість інформації. Майстри шинних центрів «ШипШина» дають декілька рекомендації для підвищення безпеки їзди та покращення комфорту на дорогах.

Вибрати правильні розміри.

     Найперше що потрібно знати –  це висота та ширина шин. Зазвичай, заводи-виробники автомобілів, дають свої рекомендації які діапазони розмірів шин підходять для машин.   Якщо ви установите резину більшого розміру ніж рекомендується для даного авто, це призведе до швидкого її зносу та погіршення їзди. Якщо меншого розміру – то це може призвести до ушкодження дисків та збільшення жорсткості їзди.

Визначитися з ціною.

      Чим вища ціна тим з якіснішої гуми виготовлена шина. Серед автомобілістів поширене твердження: чим дорожча шина, тим вона довговічніша. Можливо і так, проте висока ціна може бути лише показником використаних новітніх технологій. Але по швидкості зносу, дешевша шина нічим не поступатиметься дорожчій, при правильній її експлуатації. Наприклад Premiorri Viamaggiore і Nokian Hakkapeliitta R . Звичайно, що суттєва різниця в ціні є різницею складу гуми, з якого виготовлена шина, цим також не варто нехтувати.

Зробити професійну установку. 

     Сьогодні, у всіх містах та населених пунктах відкрито дуже багато шиномонтажів. Ціни –  практично однакові, але відмінність в бортуванні –  суттєва. Якщо ви придбаєте колеса у магазинах «ШипШина» і установите їх на наших шиномонтажах, то отримаєте  гарантію, чого не можуть вам дати «підвальні» та «підпарканні» шиномонтажники. Адже при некоректній установці чи неправильному бортуванні, швидко зростає зношуваність резини  та часто це призводить до небезпечних випадків.

Зробити правильне балансування.  

 Одна з найважливіших рекомендацій від експертів -  це установити однакові шини на ваше авто. На одній осі мають бути колеса з однаковим малюнком протектора. Не ризикуйте вашою безпекою, інакше – можете втратити керування, особливо на підмерзлій дорозі. Купуйте та встановлюйте резину тільки у спеціалізованих шинних центрах, там вам правильно збалансують колеса і дадуть професійні рекомендації щодо експлуатації шин різних брендів та марок.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!