ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Як правильно доглядати за автосклом

Як правильно доглядати за автосклом

Періодично необхідно протирати автомобільне скло м'якою тканиною або губкою, навіть якщо на їх поверхні немає помітних забруднень

Якщо на склі є останки комах, плями від мазуту, жиру або бруду, видалити всі забруднення можна за допомогою спеціальних хімічних засобів. Такі засоби в широкому асортименті представлені в будь-якому автомагазині. Не варто економити на купівлі побутової хімії. Дешевий засіб лише розмаже забруднювач по поверхні скла і ще більше погіршить огляд траси.

Звичайно, краще всього використовувати якісні спеціальні миючі засоби, куплені в автомобільних магазинах. Але, якщо їх немає, то можна додати в звичайну воду трохи шампуню або прального порошку. Головне, не переборщити - велика кількість порошку може пошкодити як скло, так і систему омивання скла. У сиру погоду на склі іноді може утворюватися тонка масляна плівка. Це характерно для великих міст, в повітрі яких присутня постійний смог. Якщо немає спеціальних засобів, позбавитися від плівки допоможе звичайний тютюн: потрібно розтерти по склу одну сигарету. Це ж допоможе у випадку, якщо склоочисник раптово зламався або закінчився омивач - якийсь час вода легко стікає зі скла, обробленого подібним чином.
Щоб скло не запотівало в холодну пору року, достатньо всього лише протерти їх ганчірочкою, злегка змоченою мильною водою. Не бійтеся - прозорість скла при цьому не зміниться. Догляд за тонованим автосклом
Ні в якому разі для догляду за тонованими автосклом не слід використовувати засоби з абразивними компонентами. Небажане використання щіток, особливо в перший місяць після тонування автоскла. У перший тиждень після тонування не рекомендується мити скло з внутрішньої сторони, а краще взагалі вікна не відкривати.

До настання зими слід заздалегідь купити аерозоль для розморожування автоскла. Це засіб швидко видаляє лід з автоскла, при цьому автовласникові не знадобляться щітки та скребачки, які найчастіше і призводять до появи подряпин і мікротріщин.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!