ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Водіям: Як підготувати авто до весни, яке не експлуатувалося взимку

Водіям: Як підготувати авто до весни, яке не експлуатувалося взимку

Мова піде про "сезонних водіїв", які по весні починають масово повертатися за кермо

Поговоримо про те, як грамотно оживити "підсніжник", перед тим як виїхати на ньому в місто.
 
"Підсніжник" часто називають автолюбителів, які не користуються автомобілями в зимовий період. Вже в березні температура вдень плюсова, сніг тане, а дороги висихають. Зовсім скоро починається автомобільно-дачний сезон, а значить і "підсніжники" повернуться за кермо. Але спочатку доведеться пробудити автомобіль від зимової сплячки.
 
Восени, консервуючи машину на зиму, часто згадується прислів'я: "Подалі покладеш - ближче візьмеш!". От саме навесні вона і відгукнеться тим, хто не прислухався до старої мудрості. В автомобілях, про які власники забули до весни, акумулятор, швидше за все зиму не пережив. Та й рівень всіх технічних рідин від масла до тосола, напевно потрібно перевірити. До речі, не дивуйтеся, якщо в автомобілі - в салоні, багажнику, але частіше під капотом - ви виявите гніздо гризунів. Адже ви не відкривали машину майже півроку. Для великих міст це не така вже й рідкість, так що майте на увазі.
 
Навіть для того, щоб доїхати до сервісу доведеться чимало попрацювати, загалом, вважайте, що ви практично потрапили на позачергове ТО. Потрібно перевірити підкапотний простір, рівень технічних рідин, електроліт, гальмівну рідину, охолоджувальну рідину, замінити паливний фільтр, перевірити тиск у шинах, світлову сигналізацію. Якщо восени ви все зробили правильно і хоча б раз-два на місяць відвідували машину, ніяких особливих проблем виникнути не повинно. Досить загальної експрес-перевірки всіх систем автомобіля і можна їхати. Висновок очевидний: витрачений восени на правильну консервацію час, навесні заощадить вам і час і нерви.
 
Рекомендації для всіх "підсніжників":
 
Перед тим як почати новий сезон, перевірте наявність всіх документів: від талона техогляду до страхового поліса. Не забувайте, що у всіх автомобільних документів є термін дії, подивіться, чи не минув він. Врахуйте, що розконсервувати після зими необхідно не тільки автомобіль, але і свої водійські навички. За майже пів року ви, напевно відвикли від керма, тому в перші дні після зимової паузи доведеться згадати забуте. І останнє: не забувайте, що все "консерви", як правило, на літній гумі. Так от, дочекайтеся стабільної плюсової температури ночами і тоді можна буде відкривати новий автомобільний сезон.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!