ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

В Україні зупинили процес видачі нових водійських прав з чіпами, що містять біометричну інформацію.

В Україні зупинили процес видачі нових водійських прав з чіпами, що містять біометричну інформацію.
При цьому в Департаменті ДАІ пояснили, що після численних звернень громадян, в тому числі і в Кабмін, видача чіпованих посвідчень призупинена спецпостановленням уряду на невизначений термін.

Головною і єдиною претензією скаржилися водіїв стала дорожнеча нових «корочок»: за них потрібно було викласти не 198 грн., Як за звичайні, а майже 250. «Видача була припинена в червні після звернень громадян. Ми пішли назустріч. Тобто поновилися постанови, які раніше були скасовані, і документи з чіпами сьогодні не застосовуються. Ми повернулися до старих зразків », - прояснив ситуацію головний інспектор Департаменту ДАІ МВС України В'ячеслав Шмельов.

У автоінспекції не виключають, що уряд поверне права з чіпами, але коли - не знають. Коштувати вони, ймовірно, будуть ненабагато дорожче звичайних, а можливо, як припускають даішники, і нарівні з звичайними.

«Є інформація, що ціна нових бланків збільшуватися не буде, а середньостатистичному водієві все одно, будуть його права з чіпом або без. Є й інша сторона: права з чіпом - це прогресивний підхід, вони зручніше для інспектора, який зможе зчитати інформацію з прав картрідером і побачити відразу всі дані про водія », - пояснив Шмельов.

У той же час водій і адвокат Олексій Святогор подію прокоментував радикально: «Водії придушили революцію в ДАІ».

Як повідомляли «Коментарі», з 27 травня українським водіям почали видавати права нового зразка з чіпом, на який заноситься його домашню адресу, податковий номер і біометричні дані. Крім того, в ДАІ вирішили замінити всі старі права радянського зразка на нові.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!