ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Що робити,якщо на лобовому склі вашого авто утворилася тріщина?

Що робити,якщо на лобовому склі вашого авто утворилася тріщина?
   Як дбайливо ви б не управляли вашою автівкою,а в дорозі інколи трапляються такі ситуації,яких вам навряд чи вдасться запобігти.Як наприклад, від камінчика,вилетівшого з-під коліс іншого автомобіля.А,як наслідок,на лобовому склі утворена тріщина або скол.
   У такій неприємній ситуації, вам бажано захистити тріщину або відкол на вітровому склі від попадання пилу і води.Це можна зробити за допомогою прозорого скотчу (бажано, щоб він був тонким) .Також, при необхідності, замість скотчу, можна використати лейкопластир або ізоленту, але ці засоби можуть злегка порушувати як і прозорість скла,так і видимість водію.Такою дією ви зможете запобігти виникненню інших мінімальних пошкоджень вітрового скла, підготувавши його до подальшого, більш якісного ремонту.Поклеювати липку стрічку потрібно акуратно і рівно, щоб краї відриву не завертались і не склеювались,а під ними не набивався бруд.
   Для чого ж, все-таки, важливо загерметизовувати тріщини або відколи перед ремонтом? Одна з основних причин-це їх захист від ще більшого руйнування зсередини та створення так званої "павутинки", наприклад при перепадах температур.Також, ізолювавши пошкоджену ділянку, під час її ремонту, можна досягти природної прозорості цієї ділянки скла.
   Деякі водії намагаються самостійно впоратися з ремонтом пошкодженого скла, використовуючи для цього всілякі герметики і суперклеї.А потім шліфують поверхню наждачним папером.Використовуючи таку методику, ви зробите частину оброблюваної ділянки матовою і,як результат,погіршиться видимість.
   Розташування відколу в кутку скла не буде настільки помітним.В той час,як розташування пошкодження на рівні очей водія істотно негативно впливатиме на комфорт управлінням автомобілем і може бути причиною виникнення аварійних ситуацій.
   Професійний ремонт автоскла обійдеться набагато дешевше,ніж повна його заміна (звичайно ж, якщо в цьому немає необхідності).Тому, ми радимо вам довірити цю справу кваліфікованим фахівцям, які використовують спеціальні засоби, що збережуть прозорість і видимість, а також допоможуть уникнути подальшому розповзанню тріщин по всій поверхні скла.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!