ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Підготовка автомобіля до спекотної погоди

Підготовка автомобіля до спекотної погоди

Не варто забувати про те, що якщо в зимовий час року системи та агрегати автомобіля вимагають до себе підвищеної уваги, то влітку, коли на вулиці нестерпна спека, певні частини машини починають, взагалі, працювати в максимальному режимі. У першу чергу це має відношення до системи охолодження, гальм, підвіски автомобіля, і його рульового управління.

Перед тим, як приступити до експлуатації автомобіля в літню пору року його необхідно до цього грунтовно підготувати. Почніть з системи охолодження. З машини необхідно зняти радіатор, і прочистити його стільники напором води під тиском. Будьте при цьому акуратні, щоб високий напір води не завдав їм шкоди. За період зимової експлуатації, весь бруд, який потрапляє в радіатор від проїжджої частини, просто цементується в його стільниках. Встановивши радіатор на своє місце, рекомендуємо замінити і антифриз, і, завівши двигун, обов'язково дочекайтеся, коли запуститься вентилятор повітряного охолодження, щоб переконатися в правильності роботи електричного обладнання.

Гальмівна система. У зв'язку зі специфікою роботи гальмівної системи, вона, часом, піддається перегріву і в зимовий час, не кажучи вже про те, що для літа це досить поширена проблема. Завдяки своїм гігроскопічним властивостям гальмівна рідина дуже добре вбирає в себе повітря, що сприяє утворенню повітряних пробок, і як результат, виходу системи з ладу. У цій ситуації необхідно замінити гальмівну рідину в системі і піддати її повної перевірки та обслуговування, включаючи всі деталі та  її складові.

Останнім, обов'язковим етапом підготовки автомобіля до літа, є перевірка його рульового механізму і підвіски. Замірте рівень тиску в шинах автомобіля і відвідайте СТО, з метою коригування кута розвалу-сходження коліс. Якщо деталі підвіски починають гриміти при виконанні повороту, необхідно, на тому ж СТО, перевірити стан рульового механізму. Усунути, будь які підтікання, якщо вони будуть виявлені.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!