ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Підготовка авто до нового сезону з мінімальними затратами

Підготовка авто до нового сезону з мінімальними затратами

Ми підрахували обов’язкові сезонні витрати на автомобіль, пов’язані з настанням теплої пори року.

1. Кондиціонер. Його обслуговування — справа професіоналів, але профілактику можна провести самостійно й за невеликі гроші. Спеціальний аерозоль очищає і дезінфікує повітряні канали, усуває бактерії, цвіль та неприємний запах. Аерозоль простий у застосуванні — його досить розпорошити у вхідні решітки забору повітря. Вартість — від 35 грн. за балон для разового очищення системи кондиціонування.

2. Склоомивач. Міняємо рідину в бачку склоомивача із зимової, яка не замерзає, на літню. Її вартість — 25-30 гривень за ємність від двох до п’яти літрів. Літня рідина містить спеціальні мийні компоненти, що допоможуть швидше позбутися слідів комах.

3. Двигун. Його поверхню потрібно помити. Це забезпечить кращу тепловіддачу і допоможе запобігти надмірному перегріву. Пінний очищувач двигуна коштуватиме від 45 грн. За його допомогою можна швидко видалити будь-які забруднення відсіку двигуна. Засіб безпечний для пластика й гуми, запобігає руйнуванню електрo­проводки. Його рекомендують використовувати кілька разів на рік, зокрема перед зміною сезону. Також не завадить протерти акумулятор, зачистити його контакти і клеми проводів.

4. Салон. Варто захистити пластикові панелі в салоні від пересушування і розтріскування під дією сонячних променів і підвищеної температури. Для цього обробіть їх спеціальним засобом, який також має антистатичну дію, відштовхуючи пил. Балон такого засобу коштуватиме від 30 грн. Привести в порядок тканину оббивки салону можна за допомогою пінних очищувачів (вартістю від 110 грн.). Вони містять абсорбенти й додатки, що освіжають повітря в салоні. Тканина швидко очищається, набуває антистатичних властивостей. Окрім того, у формулі деяких очищувачів є компоненти, що захищають тканину від вигоряння.

5. Кузов. Ретельна мийка кузова потрібна для того, щоб виявити проблемні місця на лакофарбовому покритті через подряпини від льоду. За зиму пошкоджені ділянки фарби або захисного покриття можуть покритися іржею. Якщо це сталося, треба зупинити корозію, локально використовуючи спеціальні антикорозійні засоби (від 75 грн.), а за потреби провести повну антикорозійну обробку.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!