ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Ні прав, ні техталонів...

Ні прав, ні техталонів...

У ДАІ немає бланків жодного документа, які потрібні водіям.Натомість працівники реєстраційних служб ДАІ, тобто відділів реєстраційно — екзаменаційної роботи,відомих у народі як “МРЕВи”,за проходження транспортним засобом обов”язкової діагностики лише ставлять печатки у...квитанції про сплату податку за транспортний засіб. 
Ба більше, українські даїшники нині не мають навіть свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу та водійських посвідчень. А що ж робити водіям?. 
    ...Водій, клієнт Автопомочі Шипшини, одразу після свят приїхав на діагностику. 
На пункті для проходження техогляду в машини знайшли тільки проблеми зі зчепленням. Підремонтували за кілька днів,і вже 20 січня водію мали видати техталон. Але не видали! Взяли квитанцію про сплату податку за машину, поставили там печатку і відправили “до кращих часів”. 
А коли прийдуть ці “кращі часи”,у квитанції не вказано. Водії змушені самі дізнатися, коли в даїшників з”являться техталони. 
Прес-служби департаменту ДАІ МВС України  повідомляє,що немає бланків на талони. Через затримку з виплатою грошей підприємство-виробник не видає їх, відповідно, перестали надсилати бланки в області, до ВРЕРів. 
Та, виявляється, проблема з бланками для техталонів -  не єдина для українських водіїв. Не вистачає ще двох головних документів, яких також видають даїшники: свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тобто документа, який видають на кожен автомобіль при його придбанні чи зміні власника, а також прав - посвідчення водія. 
Замість свідоцтв про реєстрацію в ВРЕВах видають тимчасовий документ, чинний від трьох до чотирьох місяців. Ніяких доплат при їх отриманні не потрібно. Якщо ж термін дії тимчасового свідоцтва мине, а  бланків все одно не буде, то достатньо буде  прийди до ВРЕВо, і вам його продовжать ще на той же термін. Так само видають тимчасові посвідчення водія: для їх отримання не потрібно додаткових документів. В ДАІ рядять почекати ще місяць і  посвідчення водія, а також інші документи можна буде отримати. 
У відповідь на такі поради чути лише лайку водіїв, яким важко себе стримати. А це й не дивно, беручи до уваги, скільки коштує ця процедура. За такі гроші вже й додому могли б документи принести! 

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!