ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Автомобільні крісла для дітей - розкіш чи необхідність?

Автомобільні крісла для дітей - розкіш чи необхідність?

  

   Найчастіше жертвами аварій є діти. Сухі цифри статистки свідчать про те , що внаслідок аварій діти в автомобілях гинуть в два рази частіше , ніж , наприклад , велосипедисти і пішоходи ! Для незахищеного дитини ризик смертельного результату у разі аварії в три рази , а ризик отримання важких каліцтв і травм - у сім разів вище , ніж для дорослого! Тому слід пам'ятати , що діти - повноправні учасники дорожнього руху , і , збираючись у поїздку з сім'єю , необхідно подумати і про їх безпеки.

   Для того , щоб знизити ризик можливих травм і каліцтв під час ДТП , всі пасажири автомобіля повинні бути пристебнуті ременями безпеки. Що ж стосується дітей , то салон автомобіля повинен бути оснащений для них спеціальним утримує пристроєм - дитячим автомобільним кріслом.
До вибору дитячого крісла потрібно підходити дуже ретельно. Його необхідно міняти в міру зростання малюка . Правда , є універсальні крісла ( для широкого діапазону віку) . Перший крок знайомства з автокріслом - це інструкція. Уважно вивчивши її , не поспішайте викидати: нагоді ще не один раз. Краще завжди возите інструкцію з собою , навіть якщо поїздка недалека .

   Запам'ятайте деякі правила перевезення дитини в автомобільному кріслі :    


- дитячі крісла встановлюються виключно проти руху автомобіля. На думку ортопедів таке положення , особливо для зовсім маленьких , забезпечує мінімальне навантаження на шийні хребці при гальмуванні. Розгортати особою вперед при поїздці в автомобілі дитину можна з трьох років. Для більш дорослих дітей (від 18 до 36 кг) спинку відстібають , замінюють колишні ремені іншими « дорослішими ».
- не можна виймати і саджати дитину при русі автомобіля.
- не варто забувати , що допитливість і активність дитини не знає кордонів , тому навіть в автокріслі не залишайте його без нагляду ( малюк однозначно спробує розстебнути ремені , наприклад).
- тримайте подалі від дитини поліетиленові пакети і гострі предмети.
- краще не переносьте в машині незакріплені речі , особливо близько стекол.
- встановлювати дитяче крісло необхідно на задньому сидінні , тому що при його установці на передньому сидінні дитина може травмуватися про подушки безпеки , які спрацьовують при ударі.
 

   У багатьох західних країнах законодавство зобов'язує дорослих використовувати дитячі автомобільні крісла для перевезення дітей до 12 років. Завдяки цьому , скорочення кількості випадків зі смертельним результатом і отриманням важких каліцтв внаслідок аварій , учасниками яких були діти , досягла 40 %.

   Добре відомий і той факт , що людину нижче 150 см не можуть захистити ні стандартні ремені безпеки, ні стандартні автомобільні крісла. В Україні , як правило , під час поїздки в автомобілі мама тримає малюка на руках , не замислюючись про те , що при ударі вона не зможе утримати його навіть на швидкості 40-50 км / год , а на додачу ще і впаде на дитину , придавивши його своїм тілом. Виходить , що батьки не просто не передбачають додаткових заходів безпеки для своїх дітей , але навіть створюють для них додаткові небезпечні умови!

   На що ж потрібно звернути увагу при виборі дитячого автомобільного крісла?    


- Воно повинно бути підібрано за вагою дитини.
- Крісло має захищати голову , спину і тулуб дитини від удару ззаду (спинка ; зручний за формою підголівник для захисту голови і шиї ) .
- Необхідно звернути увагу на забезпечення підтримки при бічному ударі (бічна підтримка ) .
- Дитяче крісло повинно бути оснащено ременями і спеціальною конструкцією , що запобігає сповзанню дитини під ремені безпеки.
- Краще , якщо в кріслі будуть м'які накладки на ремені , що знизить ризик отримання травм і їх тяжкість .

 Дорогі батьки!
   Приймаючи рішення купувати дитяче крісло чи ні , пам'ятайте про те , що ваш малюк має право на безпеку під час подорожі в автомобілі.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!