ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, нд - вих.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

5 ознак, що характеризують неякісне паливо

5 ознак, що характеризують неякісне паливо

    Дуже вагомою деталлю в житті вашого автомобіля є якість палива.Ми поділимося з вами 5 найпростішими способами його оцінки. 

1.Ідентифікувати якість бензину можна самим звичайним способом, узявши лист паперу й змочивши його бензином.Після випаровування бензину з паперу, уважно його огляньте: якщо
він чистий-значить паливо хорошої якості, якщо ж на аркуші утворилися жирні плями, то воно змішане з домішками.
2.Концентрація смол:
   Для проведення такого експеременту вам потрібно капнути трошки бензину на скло і підпалити його.Якщо, в результаті, на ньому залишилася пляма білого кольору, то частина смол в цьому паливі незначна або відсутня.В тому випадку, коли плями жовто-коричневого кольору-концентрація смол вище норми. А ось, коли, після згоряння, залишилася рідина-це ознака того, що в пальному присутні дизельні речовини.
3. Колір:
  Налийте бензин в прозору скляну ємність і огляньте її на світлі.Рідина повинна мати жовтуватий колір.Слідом можна додати у неї частинки марганцівки.Якщо, після цього бензин порожевів, то він розведений з водою.
4. Перевірка на шкірі:
  В даному питанні вам може допомогти навіть власна шкіра.Потрібно капнути на неї бензин і розтерти.Якщо частина шкіри, на яку ви капали паливо, залишилася сухою-це свідчить про те, що з бензином все гаразд, а якщо стала жирною-значить можна не ссумніватись у наявності домішок.
5. Запах:
  Розпізнати якісне паливо по запаху зможе лише досвідчений водій.Таким чином можна визначити бензин з домішками нафталіну або сірководню.Таке пальне купувати не варто.

Повернення до списку

Стати партнером

Увага!

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, Атопоміч Шипшина переходить на графік роботи:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
нд - вихідний
Дякуємо за розуміння!