ВАШ КОМФОРТ - НАША ТУРБОТА!
ВАШ СПОКІЙ - НАША РОБОТА!
0 800 50 20 21
пн-пт - 9:00 - 18:00, сб - 10:00 - 15:00, вс - вых.
0 800 50 20 21
096 430 37 07
050 43 03 777
укр рус

Информация

Франчайзинг від компанії ШипШина
Продаж франшизи ПП “ШипШина”

    Сьогодні автотранспорт все більш популярний та незамінний засіб для пересування. Один з перспективних напрямків — це бізнес пов'язаний з ремонтом і обслуговуванням автотранспорту та продажем автотоварів.Широкий асортимент товарів та послуг ПП “ШипШина” дозволяє задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів. Саме тому пропонуємо оптимальний варіант для підприємців-початківців — відкриття шинного центру, шиномонтажного сервісу або ж комплексу “ШипШина”. 
    ПП “ШипШина” розпочала свою діяльність в 1993 році у місті Львові і тільки на сьогодні кількість власних шинних центрів та шиномонтажних сервісів становить - 9, магазинів-партнерів - 77 та шиномонтажів-партнерів - 387 по всій території України. 

Чому вигідно почати власний бізнес по франшизі “ШипШина”? 

    Ми активно залучаємо надійних партнерів та пропонуємо їм підтримку і лояльні умови співпраці. Ведення підприємницької діяльності в команді, об'єднуючи зусилля та обмінюючись досвідом — ось запорука успіху в час зростання конкуренції на ринку України. На сьогоднішній день ШипШина має організовану логістику по всій країні, склади, інтернет-портал, облікові програми, системи інформування роздрібних покупців, сервіс послуг та власний формат підбору та навчання персоналу. Знаючи як організувати успішний бізнес в шинній галузі, ми готові поділитись своїм досвідом та допомогти Вам з розробкою власного прибуткового шинного центру чи шиномонтажного сервісу. 

Чому розпочинати власний бізнес самостійно важко? 

    Розпочинати власний бізнес самостійно можна і потрібно. Найголовніше для цього — це знання процесу, які принесуть результати в бізнесі. Сьогодні недостатньо просто взяти в оренду магазин і завезти туди товар, сьогодні необхідно вміти поєднувати реалізацію, ІТ технології, маркетинг, оперативну обробку інформації і таке ж оперативне надання інформації клієнтам, логістику і адміністрування. Практично неможливо все це зробити з одним магазином, а якщо навіть і робити, то інвестиції будуть достатньо великими. Якщо Ви визначились, що саме цей вид бізнесу Вас приваблює — ми на своєму прикладі готові навчити та показати як зробити його прибутковим. 
    Один маленький магазин не взмозі продати мільйон шин, а от 500 магазинів зможуть. Один магазин не може отримати вигідніші умови, наприклад, поставок, а компанія, яка об'єднує 500 магазинів — зможе. 

Що являє собою шинний центр “ШипШина”, відкритий по франшизі та які переваги отримує франчайзі. 

    Найголовніше те, що цей вид співпраці повністю гарантує збереження Вашої незалежності. Ми лише показуємо, що і як потрібно використати, акцентуючи увагу на основних моментах отримання прибутку. 
  Переваги франшизи “ШипШина”: 
- Ви станете частиною великої мережі “ШипШина” і зможете використовувати відомий бренд. Автоматична ідентичність нового франчайзі з лідером ринку з національного визнання та доступ до ринку збуту, який формувався нашим підприємством з 1993 року. 
- Власна франчайзинг-територія. Ексклюзивний доступ до власного ринку, без конкуренції з боку інших франчайзі. 
- Перевірені досвідом бізнес-стратегії. - Оперативна доставка шин, дисків та акумуляторів у Ваше місто.
- Оптові закупівлі — вигідні пропозиції від основних постачальників. Надійність у поєднанні з лояльною діловою практикою дозволяє нашим магазинам надавати можливість користуватись ексклюзивними знижками і торговими умовами. 
- Програмне забезпечення для оформлення заказів і роботи з клієнтами. 
- Участь в рекламних кампаніях “ШипШина” - перевірена реклама і маркетинг в широкому спектрі носіїв, включаючи телебачення, інтернет, радіо, друк, програми лояльності та спонсорську підтримку. 
- Консультації по розвитку мережі, продажів товарів та послуг.
- Інформування про новинки на ринку 
- Допомога з ремонтом приміщення. 
- Персональний менеджер, який буде координувати Вашу діяльність. 
- Затрати на відкриття нового представництва “ШипШина” окупляться за 1,5 роки. 
- За 2 тижні до початку роботи представництва ми розмістимо анонс про його відкриття на нашому сайті www.shyp-shyna.com.ua. 
- Після відкриття нашого представництва ми розмістимо на сайті повну інформацію про нього. 
- Сайт “ШипШина” рекламує Ваш шинний центр, всі дзвінки і заявки з Вашого міста направляються до Вас. 
- Ви отримуєте найприбутковішу частину цього автобізнесу, адже продаж товарів і надання послуг для автотранспорту забезпечує основне надходження грошових коштів. - Вам не потрібно затрачати значні кошти на придбання та доставку товарів, орендувати склад. 
- При відкритті шинного центру чи шиномонтажного сервісу ми надамо Вам необхідне обладнання. 

Що входить в вартість франшизи? 

- Юридичний супровід угоди 
- План ремонту шинного центру, розташування і організація робочих місць співробітників, розташування устаткування. 
- Згідно з умовами договору Ви маєте право використовувати бренд “ШипШина” в своєму місті. 
- Закупівля обладнання по спец ціні для проведення шиномонтажних робіт. - Встановлення на Ваші комп'ютери програм роботи з клієнтами. 
- Навчання персоналу роботи з програмами. 
- За 2 тижні до запуску розміщується анонс про новий шинний центр мережі "ШипШина" на головній сторінці сайту. 
- Після запуску шинного центру розміщується повна інформація про нього на сайті. Вказується адреса, телефон, розміщуємо фотографії. 
- Підбір та навчання Вашого персоналу в нашому головному офісі. 

    Головним в своїй роботі ми вважаємо не продати Вам наш товар, як це робить більшість компаній, а привести в Ваш магазин клієнтів, яким цей товар потрібний. 

Що ми від Вас чекаємо? 

    Ми чекаємо від керівників представництв (філіалів), які приєднаються до нас, розуміння суті даного об'єднання в єдину мережу. Спроба долучитись до мережі і вести себе не на благо спільної ідеї і цілі, а по принципу “мені дайте все, а решта не моя турбота” ні до чого не приведе. Ми будемо змушені припинити співпрацю. Ми чекаємо усвідомлення, що вступаючи в будь яку коаліцію, думки лише про себе потрібно буде залишити на порозі. Так не буває: “Ви всі трудіться, а я появлюсь при роздачі призів” або “Я вчора підписав угоду про співпрацю, не розумію, а де мій мільйон”. Чим більше товару ми продаємо разом, тим більш приваблива мережа для постачальників. Якщо мережа буде збільшувати об'єми, то умови будуть покращуватись. Ці умови будуть транслюватись на всю мережу, як і відбувається вже 20 років. Працюючи разом, ми працюємо на себе. 

Якими якостями повинен володіти франчайзі 

    Ідеальною ми вважаємо ту структуру, яка зможе втілити стандарти та ідею “ШипШина” в своєму регіоні. Це не тільки зовнішній вигляд магазину, а це основні принципи взаєморозвитку мережі, як єдиної цілісної структури. Ми бачимо наших партнерів, готових спільно будувати мережу опираючись на нові технології, якість товару і наданих послуг. Ми бачимо партнерів з якими є зворотній зв'язок, вони вболівають за справу і кожен щось вносить в розвиток бренду, в розвиток свого бізнесу. На представника не повинні надходити скарги від його покупців, а кожен клієнт буде отримувати будь яку послугу вказану на сайті і надаватиметься вона так, щоб наші клієнти не лише повертались, а й рекомендували нас іншим. Ми знайдемо в кожному місті таку структуру, нам вдасться донести свою ідею, і мережа “ШипШина” буде збільшуватись і розвиватись. В нас чітко розставлені пріорітети і немає більш потужнішої реклами, ніж задоволений клієнт. 

Франшиза для будь якого міста 

    Мережі “ШипШина” потрібні надійні партнери у всіх регіонах України. Ми вітаємо відкриття шинного центру або шиномонтажного сервісу в будь якому населеному пункті. Навіть якщо у вашому місті вже є наш представник, не бійтесь залишати заявку, адже в деяких містах ми відкриваємо декілька представництв попередньо погодивши їх роботу. Ціни на товари і послуги в наших представництвах одинакові. Подальший успіх бізнесу буде залежити лише від вас. У вас виникли запитання? Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 434 52 53 або написати нам на електронну пошту partners@shyp-shyna.com.ua.

Возврат к списку

Стать партнером

Внимание!

В связи с нестабильной ситуацией в стране, Атопомощь Шипшина переходит на график работы:

пн-пт - 9:00 - 18:00
сб - 10:00 - 15:00
вс - выходной
Спасибо за понимание!